sobota, 30 stycznia 2016

Życie...........

Każde narodziny człowieka są początkiem życia.
Życia z którego należy korzystać każdego dnia! Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia.
To Ty o tym decydujesz! Nie pozwól nikomu niszczyć swojego życia, szczęścia!
W dzisiejszych czasach masz znajomych a za chwilę ich tracisz nie wiadomo z jakiego powodu.
Może nie potrafią zaakceptować Ciebie, twojego podejścia do  życia, poglądów. Nie martw się nimi. Oni nie są tego warci. Zapatrzeni w siebie nie widzą nikogo innego. Liczą się tylko oni.
Prawdziwy przyjaciel będzie zawsze z Tobą. Będzie  cieszyć się Twoim szczęściem.
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane. Codzienna gonitwa, jedni się uczą inni pracują.
Przed nami  całe życie! Jak pomyślę ile jeszcze przede mną, przed Wami..........:-)))

Doceniajmy ZDROWIE bo ono napędza nas każdego dnia, dzięki niemu mamy siłę, energię, moc!

KOCHAJMY SIĘ, przecież   miłość dodaje nam skrzydeł oraz  barw w naszym życiu. Wraz z nią mamy motyle w brzuchu. Kto tego uczucia nie kocha!
Pomimo swojego wieku szukajmy szczęścia w każdym roku naszego życia. Róbmy tak! Przecież po to je mamy. Co roku stajemy się starsi mądrzejsi ,bardziej  doświadczeni.

I LOVE MY LIFE.................................... 

YOU ALSO LOVE YOUR LIFE..............














poniedziałek, 25 stycznia 2016

Wiesz Kim jesteś, ale przecież ludzie wiedzą o Tobie więcej.....



Zdefiniuj sobie słowo plotka. Myślę, że każdy to zna i się z tym spotkał. Pociąg nieprawdziwych zdarzeń i sytuacji powstały na skutek  różnych sytuacji. Mamy ferie ! Więc mój tata postanowił zabrać nas w góry i kupił 4 jabłuszka ! Ale ubaw tak dla poprawy humoru ! Wykorzystajcie te ferie jak najlepiej. To nasz czas i należy do Nas. Nikt nam go nie zabierze ! Jesteśmy razem. W kupie siła to nasz znak rozpoznawczy.


Każdy z nas upada nie ważne w jaki sposób, najważniejsze jest to jak po upadku się podnosi. L.M zrozum to !


Taka mała podpowiedź dla Was "kto plotkuje z tobą będzie plotkował też o tobie"


Pamiętaj! Jeżeli w życiu układa ci się idealnie to uważaj na ploteczki człowiek człowiekowi z zazdrości potrafi zniszczyć WSZYSTKO!


Po pierwsze : Nie przejmuj się tym co o Tobie mówią inni. Sam wiesz kim jesteś i nie musisz nikomu tego udowadniać! Tego się trzymaj a będziesz najszczęśliwszą osobą na ziemi sprawdziłam to !


Po drugie: Słysząc plotki o sobie zastanów się jak bardzo musi nudzić się ludziom i jakie muszą mieć nudne życie, że wymyślają tak kosmiczne i twórcze historie.


Po trzecie: Jesteśmy jak książki. Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę. Mniejszość czyta wstęp...Wielu wierzy tylko krytykom. Ale tylko nieliczni poznają naszą treść.


Po czwarte: Plotki są stworzone przez chorych z zawiści. Rozprzestrzeniane przez głupców i przyjmowane za fakt przez idiotów.


Nie podawaj się nawet, gdy myślisz że nie dasz rady iść dalej.




Do zoba bejbe!





środa, 11 listopada 2015

Jesteśmy Razem!


     



Nie ważne jak wyglądamy ważne, że jesteśmy razem i wszystko przetrwamy.



Zawsze uważałam, że życie jest piękne. Kiedy świeci słońce, pada deszcz cieszę się każdym dniem

mojego życia. Wy również tak róbcie. Podróżujcie, śnijcie, odkrywajcie. Teraz jest na to czas. Możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące. Nie martwcie się drobnymi problemami życia codziennego. Co nas nie zabije to nas wzmocni!

Bądźmy aktywni w swoim życiu, realizujmy swoje cele, uśmiechajmy się do siebie, bądźmy wdzięczni za to co mamy. Nie rezygnujmy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie wymaga czasu.

Czas i tak upłynie. Sukces kosztuje podobnie jak porażka. Potykając się można zajść daleko.

Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się!

Najważniejszą rzeczą jest to, że coś zrobiliście .Kto ryzykuje wygrywa!Twój los zależy od Twoich nawyków. Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać swój potencjał. Sam od siebie wymagaj najwięcej. Zaraz na początku naszego życia,ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy.

Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Dla niektórych jutro nie przychodzi. Pamiętajcie! Jesteśmy razem i tylko to się liczy.










niedziela, 1 listopada 2015

Czy warto zatracać Siebie dla Kogoś?

Mamy dzisiaj piękny dzień. Kto by pomyślał, ciepła i słoneczna niedziela, dzień w którym ten czas spędzamy z rodziną a przede wszystkim wspominamy tych których już z nami nie ma.
W ten dość smutny ale bardzo rodzinny dzień natchnęło mnie aby napisać o tym czy warto zatracać Siebie?
Zatracasz siebie udając kogoś innego, pamiętaj, żeby skończyć tę grę w porę, inaczej już nigdy nie znajdziesz siebie...




Robisz coś czego nie kochasz ? Słuchasz muzyki, której nie lubisz? Nosisz buty, które w ogóle Ci się nie podobają tylko dlatego żeby być na topie bo 90% społeczeństwa je nosi? Udajesz Kogoś kim nie jesteś? Ukrywasz swoje wady a przede wszystkim zalety, które mogą być najlepszymi na świecie. Pamiętaj! Każdy z Nas posiada zalety jak i wady ! Nikt nie jest idealny! Podkreślam! Robisz to po to żeby być akceptowanym przez Kogoś ? Ja się pytam dlaczego i po co ? Masz jedno życie, przeżyj je tak ja Ty chcesz! Nie tak jak Ktoś Ci każe. Nie rób tego co wszyscy. Rób to co kochasz a na pewno Twój świat będzie lepszy! Uwierz! Sama się przekonałam.

Wiele osób mówi mi," Lusia zmieniłaś się". Dla jednych na dobre dla drugich na gorsze. Nie biorę tego do siebie. Nie zmieniam się dla Kogoś tylko po to by zdobyć jego uznanie. Będę otaczała się ludźmi, którzy mnie szanują i akceptują taką jaką jestem. "Małą, szaloną Luizianą" jedyną stąpającą po ziemi smerfetką, która cieszy się Każdą piękną chwilą! Pamiętaj wspaniałe wspomnienia zawsze dodają siły. Przebywaj z ludźmi, którzy umilą Tobie czas i będą cieszyć się Twoim towarzystwem. Będą szanować Ciebie takiego jaki jesteś i nie będą Cię zmieniać. A po drugie każdy ma swój rozum. Ludzie, którzy to robią, myślą tylko o sobie. Bawią się ludźmi i ich uczuciami, kiedyś tego pożałują. Wszystko obróci się przeciwko nim. Wolę iść sama, niż z głupcami stać w miejscu.

A więc na co czekasz? Zmień to! Nie dawaj satysfakcji drugiej osobie. Pokaż na co Cię stać.

A najważniejsze rób to co kochasz. Pamiętaj ludzie są zawistni i zawsze w działaniu mają swoje cele. Teraz każdy myśli o sobie i o tym żeby jemu było lepiej. Osobiście przekonałam się na wielu osobach. Nikt nie będzie martwił się za Ciebie, nie pójdzie i nie napisze za Ciebie kartkówki czy sprawdzianu. Nie bój się tego, że zostaniesz odrzucony! Bądź Sobą niech każdy pozna prawdziwego Ciebie,niech będzie dla Ciebie podporą w Twoich gorszych i lepszych dniach.

Jeśli to czytasz wiedz, że jesteś najcudowniejszą osobą , jedyną w swoim rodzaju!!! A przede wszystkim otaczaj się ludźmi z którymi możesz się rozwijać oraz mile spędzać czas..............


niedziela, 25 października 2015

Wiara w siebie czyni cuda...

Jesteś tu i czytasz to ! Przestań być z siebie niezadowolony! Jesteś idealny! Przestań marzyć by wyglądać jak ktoś inny lub chcieć by lubiano Cię jak kogoś innego! Przestań starać się ciągle o kogoś kto Cię rani!. Przestań nienawidzić swojej twarzy, figury, osobowości, wyglądu. Bez tego nie byłbyś Sobą. To te małe szczegóły tworzą Ciebie, Jego, Ją, Mnie.

Uśmiechaj się i badź szczęśliwy. A jeśli ktoś będzie miał Ci za złe twoje szczęście to wystaw w powietrzu środkowy palec! Dziękuje! Pozdrawiam. Twoje szczęśćie nie będzie zależeć od Kogoś innego, bądź Sobą, Nie udawaj nikogo!

Możesz wszystko tylko uwierz w Siebie!

Nie słuchaj ludzi, którzy są zawistni i jedyne co potrafią to naśmiewać się z ludzi odważnych.Którzy chcą coś osiągnąć i dążą do tego całym sercem. Stawiają Sobie cele, które z kroczku na kroczkek osiągaj!! A przede wszystkim wierz w Siebie i nie słuchają się innych. Mają swoje zdanie i swój honor. Wiara w Siebie to pierwszy krok do sukcesu.

Na co czekasz działaj! Rób to co kochasz, szanuj innych, bądz dobry, miły i kochaj mocno!

Nie baw się ludźmi, bo ludzie to nie zabawki. To osoby z wielkim sercem i wieloma uczuciami. Możemy obdarzać się nawzajem miłością,dobrem itp. Pomagajmy Sobie, uśmiechajmy się do Siebie. Życie jest piękne. Nie oglądaj się za nikim.Rób to co kochasz.

Pamiętaj ! dobro zawsze wraca!

Uwierz w Siebie a będziesz szczęśliwy!!!.

niedziela, 23 sierpnia 2015

Prawdziwa miłość. Czy istnieje ?



Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian się nie oczekuje...........

Krótko, szczerze i na temat. Nie każdy lubi o tym pisać, mówić, czytać ale jednak każdy tego potrzebuje i chce to przeżyć.

W każdym wieku doświadczamy tego inaczej!

Od małych lat byliśmy otaczani miłością rodziców, dziadków, cioci, wujka.

I tym uczuciem chcemy obdarzyć drugą osobę. W przyszłości swoją rodzinę : męża/ żonę, dzieci, rodziców.

Bo przecież przy Tobie powietrze pachnie malinami, wiatr czekoladą, a każda chmurka przypomina serduszko.

Czy to prawda?

Myślę, że tak przy tej drugiej osobie zapominamy o wszystkim !

Problemy dla nas nie istnieją! Widzimy tylko siebie.

Badania dowodzą, że miłość jest jak narkotyk, tylko szybciej i bardziej uzależnia.

A Wy jak myślicie?

Każda miłość trwa tak długo na ile zasługuje!

Ale pamiętajmy, że miłość to nie tylko słodycz! Miłość nie musi być doskonała. Ważne żeby była prawdziwa.

Wiele z Nas pewnie zakochało się w Kimś jak w nikim innym!

Dobrze się rozumiało, spędzało wspólnie czas.

Ale coś pękło, zniszczyło tą miłość. A ty nie wiesz nawet z jakiego powodu.

Tęsknisz za tą osobą i oddałbyś wszystko, żeby teraz była z Tobą i obok Ciebie!

Nie każdy potrafi się do Tego przyznać! Ale dlaczego ?

Nastoletnia miłość : Wiesz co czujesz, ale rodzina i tak twierdzi, że to nie jest prawdziwe uczucie.

Wiesz kiedy można powiedzieć o miłości, że jest prawdziwa? Kiedy została zraniona, a nadal istnieje!

Jeśli na kimś Ci bardzo zależy jak na nikim innym to działaj!

Uda Ci się ! Ja w to wierze i trzymam kciuki!

Po prostu kochaj!

Miłość po prostu jest bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele.







 
 
 

niedziela, 16 sierpnia 2015

Uśmiech to najpiękniejszy dodatek do naszego wyglądu....


Czy Wy też tak uważacie?


Idąc lub biegnąc ulicą czyli to co kocham robić, bo przecież sport to zdrowie nie odbiegając od tematu. Zauważyłam, że coraz więcej ludzi chodzi smutna i ponura. Nie ważne w jakim miejscu znajduję się na Ziemi staram się uśmiechać ale to JA. I staram się zarażać UŚMIECHEM wszystkich jak nieuleczalną chorobą! Spróbujcie to nic nie kosztuje! Uśmiech za free słyszeliście o tym to już wiecie! Co ciekawe jedna minuta śmiechu daje tyle co 45 minut relaksu i przedłuża życie o około 10 minut. Pozwala też spalić 12 kalorii. A więc na co czekacie do dzieła! Możemy wcinać pączki do bólu ! Zawsze bierz uśmiech ze sobą!

Uśmiechem zmieniajmy świat i nie pozwólmy by świat zmienił nasz uśmiech!


Otaczajmy się ludźmi, którzy wywołują u nas radość i uśmiech na twarzy. Kiedy TY się uśmiechasz, JA też się uśmiecham. Nie przejmujmy się małymi porażkami i potknięciami, ponieważ upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie! Dlatego musisz zdecydować czy chcesz przeżyć życie szczęśliwie czy wolisz przejmować się każda błahostką.

Do dzieła! Uśmiech to taka krzywa, która prostuje wszystko!


UŚMIECH DLA WSZYSTKICH JA STAWIAM!

Uśmiech dzieci jest najprawdziwszy!