środa, 11 listopada 2015

Jesteśmy Razem!


     



Nie ważne jak wyglądamy ważne, że jesteśmy razem i wszystko przetrwamy.



Zawsze uważałam, że życie jest piękne. Kiedy świeci słońce, pada deszcz cieszę się każdym dniem

mojego życia. Wy również tak róbcie. Podróżujcie, śnijcie, odkrywajcie. Teraz jest na to czas. Możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące. Nie martwcie się drobnymi problemami życia codziennego. Co nas nie zabije to nas wzmocni!

Bądźmy aktywni w swoim życiu, realizujmy swoje cele, uśmiechajmy się do siebie, bądźmy wdzięczni za to co mamy. Nie rezygnujmy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie wymaga czasu.

Czas i tak upłynie. Sukces kosztuje podobnie jak porażka. Potykając się można zajść daleko.

Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się!

Najważniejszą rzeczą jest to, że coś zrobiliście .Kto ryzykuje wygrywa!Twój los zależy od Twoich nawyków. Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać swój potencjał. Sam od siebie wymagaj najwięcej. Zaraz na początku naszego życia,ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy.

Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Dla niektórych jutro nie przychodzi. Pamiętajcie! Jesteśmy razem i tylko to się liczy.










niedziela, 1 listopada 2015

Czy warto zatracać Siebie dla Kogoś?

Mamy dzisiaj piękny dzień. Kto by pomyślał, ciepła i słoneczna niedziela, dzień w którym ten czas spędzamy z rodziną a przede wszystkim wspominamy tych których już z nami nie ma.
W ten dość smutny ale bardzo rodzinny dzień natchnęło mnie aby napisać o tym czy warto zatracać Siebie?
Zatracasz siebie udając kogoś innego, pamiętaj, żeby skończyć tę grę w porę, inaczej już nigdy nie znajdziesz siebie...




Robisz coś czego nie kochasz ? Słuchasz muzyki, której nie lubisz? Nosisz buty, które w ogóle Ci się nie podobają tylko dlatego żeby być na topie bo 90% społeczeństwa je nosi? Udajesz Kogoś kim nie jesteś? Ukrywasz swoje wady a przede wszystkim zalety, które mogą być najlepszymi na świecie. Pamiętaj! Każdy z Nas posiada zalety jak i wady ! Nikt nie jest idealny! Podkreślam! Robisz to po to żeby być akceptowanym przez Kogoś ? Ja się pytam dlaczego i po co ? Masz jedno życie, przeżyj je tak ja Ty chcesz! Nie tak jak Ktoś Ci każe. Nie rób tego co wszyscy. Rób to co kochasz a na pewno Twój świat będzie lepszy! Uwierz! Sama się przekonałam.

Wiele osób mówi mi," Lusia zmieniłaś się". Dla jednych na dobre dla drugich na gorsze. Nie biorę tego do siebie. Nie zmieniam się dla Kogoś tylko po to by zdobyć jego uznanie. Będę otaczała się ludźmi, którzy mnie szanują i akceptują taką jaką jestem. "Małą, szaloną Luizianą" jedyną stąpającą po ziemi smerfetką, która cieszy się Każdą piękną chwilą! Pamiętaj wspaniałe wspomnienia zawsze dodają siły. Przebywaj z ludźmi, którzy umilą Tobie czas i będą cieszyć się Twoim towarzystwem. Będą szanować Ciebie takiego jaki jesteś i nie będą Cię zmieniać. A po drugie każdy ma swój rozum. Ludzie, którzy to robią, myślą tylko o sobie. Bawią się ludźmi i ich uczuciami, kiedyś tego pożałują. Wszystko obróci się przeciwko nim. Wolę iść sama, niż z głupcami stać w miejscu.

A więc na co czekasz? Zmień to! Nie dawaj satysfakcji drugiej osobie. Pokaż na co Cię stać.

A najważniejsze rób to co kochasz. Pamiętaj ludzie są zawistni i zawsze w działaniu mają swoje cele. Teraz każdy myśli o sobie i o tym żeby jemu było lepiej. Osobiście przekonałam się na wielu osobach. Nikt nie będzie martwił się za Ciebie, nie pójdzie i nie napisze za Ciebie kartkówki czy sprawdzianu. Nie bój się tego, że zostaniesz odrzucony! Bądź Sobą niech każdy pozna prawdziwego Ciebie,niech będzie dla Ciebie podporą w Twoich gorszych i lepszych dniach.

Jeśli to czytasz wiedz, że jesteś najcudowniejszą osobą , jedyną w swoim rodzaju!!! A przede wszystkim otaczaj się ludźmi z którymi możesz się rozwijać oraz mile spędzać czas..............