Nie ważne jak wyglądamy ważne, że
jesteśmy razem i wszystko przetrwamy.
Zawsze uważałam, że życie jest
piękne. Kiedy świeci słońce, pada deszcz cieszę się każdym
dniem
mojego życia. Wy również tak
róbcie. Podróżujcie, śnijcie, odkrywajcie. Teraz jest na to czas.
Możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest
fascynujące. Nie martwcie się drobnymi problemami życia
codziennego. Co nas nie zabije to nas wzmocni!
Bądźmy aktywni w swoim
życiu, realizujmy swoje cele, uśmiechajmy się do siebie, bądźmy
wdzięczni za to co mamy. Nie rezygnujmy z celu tylko dlatego, że
osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie. Sukces kosztuje
podobnie jak porażka. Potykając się można zajść daleko.
Nie wolno tylko upaść i nie podnieść
się!
Najważniejszą rzeczą jest to, że
coś zrobiliście .Kto ryzykuje wygrywa!Twój los zależy od Twoich
nawyków. Jesteś jedyną osobą na świecie, która może
wykorzystać swój potencjał. Sam od siebie wymagaj najwięcej.
Zaraz na początku naszego życia,ktoś powinien nam powiedzieć, że
umieramy.
Może wtedy żylibyśmy pełnią życia
w każdej minucie każdego dnia. Dla niektórych jutro nie
przychodzi. Pamiętajcie! Jesteśmy razem i tylko to się
liczy.




