niedziela, 16 sierpnia 2015

Uśmiech to najpiękniejszy dodatek do naszego wyglądu....


Czy Wy też tak uważacie?


Idąc lub biegnąc ulicą czyli to co kocham robić, bo przecież sport to zdrowie nie odbiegając od tematu. Zauważyłam, że coraz więcej ludzi chodzi smutna i ponura. Nie ważne w jakim miejscu znajduję się na Ziemi staram się uśmiechać ale to JA. I staram się zarażać UŚMIECHEM wszystkich jak nieuleczalną chorobą! Spróbujcie to nic nie kosztuje! Uśmiech za free słyszeliście o tym to już wiecie! Co ciekawe jedna minuta śmiechu daje tyle co 45 minut relaksu i przedłuża życie o około 10 minut. Pozwala też spalić 12 kalorii. A więc na co czekacie do dzieła! Możemy wcinać pączki do bólu ! Zawsze bierz uśmiech ze sobą!

Uśmiechem zmieniajmy świat i nie pozwólmy by świat zmienił nasz uśmiech!


Otaczajmy się ludźmi, którzy wywołują u nas radość i uśmiech na twarzy. Kiedy TY się uśmiechasz, JA też się uśmiecham. Nie przejmujmy się małymi porażkami i potknięciami, ponieważ upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie! Dlatego musisz zdecydować czy chcesz przeżyć życie szczęśliwie czy wolisz przejmować się każda błahostką.

Do dzieła! Uśmiech to taka krzywa, która prostuje wszystko!


UŚMIECH DLA WSZYSTKICH JA STAWIAM!

Uśmiech dzieci jest najprawdziwszy!





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz