niedziela, 23 sierpnia 2015
Prawdziwa miłość. Czy istnieje ?
Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian się nie oczekuje...........
Krótko, szczerze i na temat. Nie każdy lubi o tym pisać, mówić, czytać ale jednak każdy tego potrzebuje i chce to przeżyć.
W każdym wieku doświadczamy tego inaczej!
Od małych lat byliśmy otaczani miłością rodziców, dziadków, cioci, wujka.
I tym uczuciem chcemy obdarzyć drugą osobę. W przyszłości swoją rodzinę : męża/ żonę, dzieci, rodziców.
Bo przecież przy Tobie powietrze pachnie malinami, wiatr czekoladą, a każda chmurka przypomina serduszko.
Czy to prawda?
Myślę, że tak przy tej drugiej osobie zapominamy o wszystkim !
Problemy dla nas nie istnieją! Widzimy tylko siebie.
Badania dowodzą, że miłość jest jak narkotyk, tylko szybciej i bardziej uzależnia.
A Wy jak myślicie?
Każda miłość trwa tak długo na ile zasługuje!
Ale pamiętajmy, że miłość to nie tylko słodycz! Miłość nie musi być doskonała. Ważne żeby była prawdziwa.
Wiele z Nas pewnie zakochało się w Kimś jak w nikim innym!
Dobrze się rozumiało, spędzało wspólnie czas.
Ale coś pękło, zniszczyło tą miłość. A ty nie wiesz nawet z jakiego powodu.
Tęsknisz za tą osobą i oddałbyś wszystko, żeby teraz była z Tobą i obok Ciebie!
Nie każdy potrafi się do Tego przyznać! Ale dlaczego ?
Nastoletnia miłość : Wiesz co czujesz, ale rodzina i tak twierdzi, że to nie jest prawdziwe uczucie.
Wiesz kiedy można powiedzieć o miłości, że jest prawdziwa? Kiedy została zraniona, a nadal istnieje!
Jeśli na kimś Ci bardzo zależy jak na nikim innym to działaj!
Uda Ci się ! Ja w to wierze i trzymam kciuki!
Po prostu kochaj!
Miłość po prostu jest bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele.
niedziela, 16 sierpnia 2015
Uśmiech to najpiękniejszy dodatek do naszego wyglądu....
Czy Wy też tak uważacie?
Idąc lub biegnąc ulicą czyli to co kocham robić, bo przecież sport to zdrowie nie odbiegając od tematu. Zauważyłam, że coraz więcej ludzi chodzi smutna i ponura. Nie ważne w jakim miejscu znajduję się na Ziemi staram się uśmiechać ale to JA. I staram się zarażać UŚMIECHEM wszystkich jak nieuleczalną chorobą! Spróbujcie to nic nie kosztuje! Uśmiech za free słyszeliście o tym to już wiecie! Co ciekawe jedna minuta śmiechu daje tyle co 45 minut relaksu i przedłuża życie o około 10 minut. Pozwala też spalić 12 kalorii. A więc na co czekacie do dzieła! Możemy wcinać pączki do bólu ! Zawsze bierz uśmiech ze sobą!
Uśmiechem zmieniajmy świat i nie pozwólmy by świat zmienił nasz uśmiech!
Otaczajmy się ludźmi, którzy wywołują u nas radość i uśmiech na twarzy. Kiedy TY się uśmiechasz, JA też się uśmiecham. Nie przejmujmy się małymi porażkami i potknięciami, ponieważ upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie! Dlatego musisz zdecydować czy chcesz przeżyć życie szczęśliwie czy wolisz przejmować się każda błahostką.
Do dzieła! Uśmiech to taka krzywa, która prostuje wszystko!
UŚMIECH DLA WSZYSTKICH JA STAWIAM!
Uśmiech dzieci jest najprawdziwszy!
sobota, 15 sierpnia 2015
Mój crazy world ....
Luizia, Luizka, Luśka, a wołają na mnie LUSIA !!
Jestem jaka jestem:-)
Mam obecnie 15 lat, przede mną całe ŻYCIE!!
Obecnie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum.Help me! Jak ten czas szybko leci.
Jeszcze nie dawno, jadłam piasek,sikałam w gacie i bawiłam się beztrosko w każdej piaskownicy.Czerpałam wiedzę aby poznać ten cały wielki ŚWIAT!!
Nauczyłam się mówić i pisać.
Moje pierwsze słowo to TATA, tym słowem wywołałam brata........
Moje życie nie należy do standardowego life.Mam młodych rodziców z czego
jestem bardzo dumna. Codziennie obdażają mnie wielką miłością i uczą jak w tym świecie lawirować od najmłodszych lat. Powiem szczerze nie jest łatwo!!!
Szukam swojej drogi, swojego celu w życiu. Jedni dłubią w nosie i czekają,aż wszystko spadnie im z nieba, a drudzy ciężko pracują i próbują osiągać postanowione przez siebie cele. Mój cel w życiu to wypić kakao i pojść z buta do Hiszpanii. A tak really to chcę zostać lekarzem stomatologiem, powybijam każdemu napotkanemu zęby a potem je naprawie...... śmiech to zdrowie :-))) Poczucie humoru zawsze mi dopisuje.
Kto mnie zna ten wie.........
Postanowiłam pisać bloga:
SMILE, LOVE,LIVE......
"człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce"
Subskrybuj:
Posty (Atom)


