środa, 11 listopada 2015

Jesteśmy Razem!


     



Nie ważne jak wyglądamy ważne, że jesteśmy razem i wszystko przetrwamy.



Zawsze uważałam, że życie jest piękne. Kiedy świeci słońce, pada deszcz cieszę się każdym dniem

mojego życia. Wy również tak róbcie. Podróżujcie, śnijcie, odkrywajcie. Teraz jest na to czas. Możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące. Nie martwcie się drobnymi problemami życia codziennego. Co nas nie zabije to nas wzmocni!

Bądźmy aktywni w swoim życiu, realizujmy swoje cele, uśmiechajmy się do siebie, bądźmy wdzięczni za to co mamy. Nie rezygnujmy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie wymaga czasu.

Czas i tak upłynie. Sukces kosztuje podobnie jak porażka. Potykając się można zajść daleko.

Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się!

Najważniejszą rzeczą jest to, że coś zrobiliście .Kto ryzykuje wygrywa!Twój los zależy od Twoich nawyków. Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać swój potencjał. Sam od siebie wymagaj najwięcej. Zaraz na początku naszego życia,ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy.

Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Dla niektórych jutro nie przychodzi. Pamiętajcie! Jesteśmy razem i tylko to się liczy.










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz