Jesteś tu i czytasz to ! Przestań być z siebie niezadowolony! Jesteś idealny! Przestań marzyć by wyglądać jak ktoś inny lub chcieć by lubiano Cię jak kogoś innego! Przestań starać się ciągle o kogoś kto Cię rani!. Przestań nienawidzić swojej twarzy, figury, osobowości, wyglądu. Bez tego nie byłbyś Sobą. To te małe szczegóły tworzą Ciebie, Jego, Ją, Mnie.
Uśmiechaj się i badź szczęśliwy. A jeśli ktoś będzie miał Ci za złe twoje szczęście to wystaw w powietrzu środkowy palec! Dziękuje! Pozdrawiam. Twoje szczęśćie nie będzie zależeć od Kogoś innego, bądź Sobą, Nie udawaj nikogo!
Możesz wszystko tylko uwierz w Siebie!
Nie słuchaj ludzi, którzy są zawistni i jedyne co potrafią to naśmiewać się z ludzi odważnych.Którzy chcą coś osiągnąć i dążą do tego całym sercem. Stawiają Sobie cele, które z kroczku na kroczkek osiągaj!! A przede wszystkim wierz w Siebie i nie słuchają się innych. Mają swoje zdanie i swój honor. Wiara w Siebie to pierwszy krok do sukcesu.
Na co czekasz działaj! Rób to co kochasz, szanuj innych, bądz dobry, miły i kochaj mocno!
Nie baw się ludźmi, bo ludzie to nie zabawki. To osoby z wielkim sercem i wieloma uczuciami. Możemy obdarzać się nawzajem miłością,dobrem itp. Pomagajmy Sobie, uśmiechajmy się do Siebie. Życie jest piękne. Nie oglądaj się za nikim.Rób to co kochasz.
Pamiętaj ! dobro zawsze wraca!
Uwierz w Siebie a będziesz szczęśliwy!!!.