niedziela, 23 sierpnia 2015
Prawdziwa miłość. Czy istnieje ?
Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian się nie oczekuje...........
Krótko, szczerze i na temat. Nie każdy lubi o tym pisać, mówić, czytać ale jednak każdy tego potrzebuje i chce to przeżyć.
W każdym wieku doświadczamy tego inaczej!
Od małych lat byliśmy otaczani miłością rodziców, dziadków, cioci, wujka.
I tym uczuciem chcemy obdarzyć drugą osobę. W przyszłości swoją rodzinę : męża/ żonę, dzieci, rodziców.
Bo przecież przy Tobie powietrze pachnie malinami, wiatr czekoladą, a każda chmurka przypomina serduszko.
Czy to prawda?
Myślę, że tak przy tej drugiej osobie zapominamy o wszystkim !
Problemy dla nas nie istnieją! Widzimy tylko siebie.
Badania dowodzą, że miłość jest jak narkotyk, tylko szybciej i bardziej uzależnia.
A Wy jak myślicie?
Każda miłość trwa tak długo na ile zasługuje!
Ale pamiętajmy, że miłość to nie tylko słodycz! Miłość nie musi być doskonała. Ważne żeby była prawdziwa.
Wiele z Nas pewnie zakochało się w Kimś jak w nikim innym!
Dobrze się rozumiało, spędzało wspólnie czas.
Ale coś pękło, zniszczyło tą miłość. A ty nie wiesz nawet z jakiego powodu.
Tęsknisz za tą osobą i oddałbyś wszystko, żeby teraz była z Tobą i obok Ciebie!
Nie każdy potrafi się do Tego przyznać! Ale dlaczego ?
Nastoletnia miłość : Wiesz co czujesz, ale rodzina i tak twierdzi, że to nie jest prawdziwe uczucie.
Wiesz kiedy można powiedzieć o miłości, że jest prawdziwa? Kiedy została zraniona, a nadal istnieje!
Jeśli na kimś Ci bardzo zależy jak na nikim innym to działaj!
Uda Ci się ! Ja w to wierze i trzymam kciuki!
Po prostu kochaj!
Miłość po prostu jest bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Pięknie napisane! :-)
OdpowiedzUsuń