niedziela, 23 sierpnia 2015

Prawdziwa miłość. Czy istnieje ?



Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian się nie oczekuje...........

Krótko, szczerze i na temat. Nie każdy lubi o tym pisać, mówić, czytać ale jednak każdy tego potrzebuje i chce to przeżyć.

W każdym wieku doświadczamy tego inaczej!

Od małych lat byliśmy otaczani miłością rodziców, dziadków, cioci, wujka.

I tym uczuciem chcemy obdarzyć drugą osobę. W przyszłości swoją rodzinę : męża/ żonę, dzieci, rodziców.

Bo przecież przy Tobie powietrze pachnie malinami, wiatr czekoladą, a każda chmurka przypomina serduszko.

Czy to prawda?

Myślę, że tak przy tej drugiej osobie zapominamy o wszystkim !

Problemy dla nas nie istnieją! Widzimy tylko siebie.

Badania dowodzą, że miłość jest jak narkotyk, tylko szybciej i bardziej uzależnia.

A Wy jak myślicie?

Każda miłość trwa tak długo na ile zasługuje!

Ale pamiętajmy, że miłość to nie tylko słodycz! Miłość nie musi być doskonała. Ważne żeby była prawdziwa.

Wiele z Nas pewnie zakochało się w Kimś jak w nikim innym!

Dobrze się rozumiało, spędzało wspólnie czas.

Ale coś pękło, zniszczyło tą miłość. A ty nie wiesz nawet z jakiego powodu.

Tęsknisz za tą osobą i oddałbyś wszystko, żeby teraz była z Tobą i obok Ciebie!

Nie każdy potrafi się do Tego przyznać! Ale dlaczego ?

Nastoletnia miłość : Wiesz co czujesz, ale rodzina i tak twierdzi, że to nie jest prawdziwe uczucie.

Wiesz kiedy można powiedzieć o miłości, że jest prawdziwa? Kiedy została zraniona, a nadal istnieje!

Jeśli na kimś Ci bardzo zależy jak na nikim innym to działaj!

Uda Ci się ! Ja w to wierze i trzymam kciuki!

Po prostu kochaj!

Miłość po prostu jest bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele.







 
 
 

1 komentarz: