sobota, 30 stycznia 2016

Życie...........

Każde narodziny człowieka są początkiem życia.
Życia z którego należy korzystać każdego dnia! Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia.
To Ty o tym decydujesz! Nie pozwól nikomu niszczyć swojego życia, szczęścia!
W dzisiejszych czasach masz znajomych a za chwilę ich tracisz nie wiadomo z jakiego powodu.
Może nie potrafią zaakceptować Ciebie, twojego podejścia do  życia, poglądów. Nie martw się nimi. Oni nie są tego warci. Zapatrzeni w siebie nie widzą nikogo innego. Liczą się tylko oni.
Prawdziwy przyjaciel będzie zawsze z Tobą. Będzie  cieszyć się Twoim szczęściem.
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane. Codzienna gonitwa, jedni się uczą inni pracują.
Przed nami  całe życie! Jak pomyślę ile jeszcze przede mną, przed Wami..........:-)))

Doceniajmy ZDROWIE bo ono napędza nas każdego dnia, dzięki niemu mamy siłę, energię, moc!

KOCHAJMY SIĘ, przecież   miłość dodaje nam skrzydeł oraz  barw w naszym życiu. Wraz z nią mamy motyle w brzuchu. Kto tego uczucia nie kocha!
Pomimo swojego wieku szukajmy szczęścia w każdym roku naszego życia. Róbmy tak! Przecież po to je mamy. Co roku stajemy się starsi mądrzejsi ,bardziej  doświadczeni.

I LOVE MY LIFE.................................... 

YOU ALSO LOVE YOUR LIFE..............














poniedziałek, 25 stycznia 2016

Wiesz Kim jesteś, ale przecież ludzie wiedzą o Tobie więcej.....



Zdefiniuj sobie słowo plotka. Myślę, że każdy to zna i się z tym spotkał. Pociąg nieprawdziwych zdarzeń i sytuacji powstały na skutek  różnych sytuacji. Mamy ferie ! Więc mój tata postanowił zabrać nas w góry i kupił 4 jabłuszka ! Ale ubaw tak dla poprawy humoru ! Wykorzystajcie te ferie jak najlepiej. To nasz czas i należy do Nas. Nikt nam go nie zabierze ! Jesteśmy razem. W kupie siła to nasz znak rozpoznawczy.


Każdy z nas upada nie ważne w jaki sposób, najważniejsze jest to jak po upadku się podnosi. L.M zrozum to !


Taka mała podpowiedź dla Was "kto plotkuje z tobą będzie plotkował też o tobie"


Pamiętaj! Jeżeli w życiu układa ci się idealnie to uważaj na ploteczki człowiek człowiekowi z zazdrości potrafi zniszczyć WSZYSTKO!


Po pierwsze : Nie przejmuj się tym co o Tobie mówią inni. Sam wiesz kim jesteś i nie musisz nikomu tego udowadniać! Tego się trzymaj a będziesz najszczęśliwszą osobą na ziemi sprawdziłam to !


Po drugie: Słysząc plotki o sobie zastanów się jak bardzo musi nudzić się ludziom i jakie muszą mieć nudne życie, że wymyślają tak kosmiczne i twórcze historie.


Po trzecie: Jesteśmy jak książki. Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę. Mniejszość czyta wstęp...Wielu wierzy tylko krytykom. Ale tylko nieliczni poznają naszą treść.


Po czwarte: Plotki są stworzone przez chorych z zawiści. Rozprzestrzeniane przez głupców i przyjmowane za fakt przez idiotów.


Nie podawaj się nawet, gdy myślisz że nie dasz rady iść dalej.




Do zoba bejbe!