Każde narodziny człowieka są początkiem życia.
Życia z którego należy korzystać każdego dnia! Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia.
To Ty o tym decydujesz! Nie pozwól nikomu niszczyć swojego życia, szczęścia!
W dzisiejszych czasach masz znajomych a za chwilę ich tracisz nie wiadomo z jakiego powodu.
Może nie potrafią zaakceptować Ciebie, twojego podejścia do życia, poglądów. Nie martw się nimi. Oni nie są tego warci. Zapatrzeni w siebie nie widzą nikogo innego. Liczą się tylko oni.
Prawdziwy przyjaciel będzie zawsze z Tobą. Będzie cieszyć się Twoim szczęściem.
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane. Codzienna gonitwa, jedni się uczą inni pracują.
Przed nami całe życie! Jak pomyślę ile jeszcze przede mną, przed Wami..........:-)))
Doceniajmy ZDROWIE bo ono napędza nas każdego dnia, dzięki niemu mamy siłę, energię, moc!
KOCHAJMY SIĘ, przecież miłość dodaje nam skrzydeł oraz barw w naszym życiu. Wraz z nią mamy motyle w brzuchu. Kto tego uczucia nie kocha!
Pomimo swojego wieku szukajmy szczęścia w każdym roku naszego życia. Róbmy tak! Przecież po to je mamy. Co roku stajemy się starsi mądrzejsi ,bardziej doświadczeni.
I LOVE MY LIFE....................................
YOU ALSO LOVE YOUR LIFE..............
Fajny post :) Motywuję, aczkolwiek ja również kocham swoje życie i mam dużo pozytywnej energii w sobie. Powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga ;)
OdpowiedzUsuńwisienka99.blogspot.com
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń